NATURHOUSE Ústí nad Labem, Pařížská 2 a Fabiána Pulíře 4, tel.: 475 211 900 nebo 603 851 458
slide_image
slide_image

Systém Naturhouse

Zhubnout a žádný jo-jo efekt.

Pomocí vlastních specializovaných služeb a produktů nejvyšší kvality již NATURHOUSE pomohl více než 3 000 000 lidí k vytoužené postavě a individuálně je naučil se správně stravovat tak, aby si sami mohli svou postavu udržovat a přitom zdravě žít. Ve světě působí okolo 2000 poradenských center.

Zdravé hubnutí pod dohledem dietologa NATURHOUSE

Nejste ve svém úsilí sami. Podpoříme Vás. Hlavní přidanou hodnotou pro Vás je osobní dietetické poradenství zdarma a neustálý odborný kontakt s Vaším osobním dietologem (výživovým poradcem). Tajemství úspěchu spočívá v dobře definované profesionální metodě, která je v tomto sektoru jedinečnou.

graf

Tělesná analýza a sestavení individuálního dietního plánu

Připravíme Vám osobní plán pro splnění Vašeho cíle. Nejde o přísnou dietu, ale o to naučit se jíst správně na základě změny stravovacích návyků. Tajemství spočívá ve výběru a správné kombinaci potravin na základě individuálních charakteristik každého člověka a změně životních návyků, rozvrhu hodin, výdeje energie apod. tak, aby Vaše fyziologické, biochemické a metabolické potřeby byly plně pokryty. Nemáte pocity hladu. Mnohé klientky naopak začaly jíst více.

Přírodní produkty

Váš dietní plán zpracovaný na základě osobní studie, kterou vám výživový poradce v našem centru Naturhouse sestaví, je doplněn patentovanými a osvědčenými přírodními produkty. Tyto produkty jsou exkluzivními výrobky z laboratoří Housediet a Kiluva, jejichž hlavní ingredience jsou výtažky z rostlin.

Pravidelné týdenní kontroly a konzultace

Snižování váhy je pečlivě kontrolováno každý týden prostřednictvím plánovaných návštěv u Vašeho osobního dietologa NATURHOUSE. Váš výživový poradce tak může kontrolovat vývoj váhy, přizpůsobit dietní vzorce a kontrolovat změnu stravovacích návyků.

Cena

Všechny odborné konzultace s dietoložkou NATURHOUSE jsou zcela zdarma, klient si hradí pouze výživové doplňky.

NATURHOUSE přichází s vlastním časopisem PESO PERFECTO

4.12.2012

První česko-slovenské vydání lifestylového magazínu PESO PERFECTO je již od října 2012 dostupné na všech českých i slovenských pobočkách NATURHOUSE za cenu 49 Kč!

Časopis NATURHOUSE

 

… celý článek

Vlasta zhubla o 15,5 Kg

14.02.2012

Více o Vlastě se dočtete zde: Vlasta Urbanová

… celý článek

Výpočet BMI

Videoprezentace

Dieta Ústí nad Labem

Partnerské prodejny

Hubnuti České Budějovice - hubnutí s výživovým poradcem