NATURHOUSE Ústí nad Labem, Pařížská 2 a Fabiána Pulíře 4, tel.: 475 211 900 nebo 603 851 458
slide_image
slide_image

Dieta Ústí nad Labem | Naturhouse Ústí nad Labem | Hubnutí Ústí nad Labem

Zhubněte s námi zdravě. Zdarma poradenství v oblasti redukční diety a zdravé výživy. Pomůžeme Vám k vytoužené postavě. Díky změně stravovacích návyků Vás naučíme si svou hmotnost kontrolovat a udržet bez jo-jo efektu. Skoncujte s nadváhou. Jsme součástí nadnárodní společnosti NATURHOUSE, jehož systém je založen na celosvětově uznávaných metodách výživy a dietologie.

Naturhouse Pařížská ul, Ústí nad Labem

Naturhouse Fabiána Pulíře, Ústí nad Labem

NATURHOUSE

Pařížská 2, Ústí nad Labem

NATURHOUSE

Fabiána Pulíře 4, Ústí nad Labem

Našim klientům nabízíme:

  • Zdarma vstupní a pravidelné dlouhodobé konzultace výživového poradce
  • Zdarma sestavení individuálního nutričního plánu dle požadavků organismu na základě tělesné analýzy a s ohledem na zdravotní stav
  • Exkluzivní prodej podpůrných přírodních produktů z laboratoří Housediet a Kiluva
  • Podpora a motivace až do dosažení optimální váhy

Štíhlejší, zdravější

Nenabízíme žádné drastické diety ani zázračné recepty. Jakkoliv se Vám totiž podaří zhubnout, ať už drasticky či bezbolestně „operativně", obvyklým způsobem stravování se vám váha vrátí zase zpátky známým jo-jo efektem. Základem našeho dlouholetého a úspěšného konceptu je zdravé hubnutí pod dohledem výživového poradce. Naučíme Vás stravovat se zdravě a vyváženě, tak abyste po dosažení optimální váhy si svou postavu již mohli udržovat sami.

obrazekPomůžeme vám zhubnout trvale.

Zhubnout s námi znamená být štíhlejší a zdravější. Naučíte se stravovat tak, aby Váš jídelníček byl výživově plnohodnotný a bez pocitu hladu, často někteří klienti začali jíst naopak více.

Budete se cítit mnohem lépe.

Díky správnému způsobu stravování navíc předcházíte civilizačním onemocněním (obezita, vysoký krevní tlak, vysoké hodnoty krevních tuků v čele se známým cholesterolem, apod.), která jsou z velké části způsobena právě výživově nevhodným stravováním. Ke své dřívější váze už se nebudete chtít vracet. Proč také opouštět zdravý způsob, který funguje? Vaše tělo Vám to řekne samo.

NATURHOUSE přichází s vlastním časopisem PESO PERFECTO

4.12.2012

První česko-slovenské vydání lifestylového magazínu PESO PERFECTO je již od října 2012 dostupné na všech českých i slovenských pobočkách NATURHOUSE za cenu 49 Kč!

Časopis NATURHOUSE

 

… celý článek

Vlasta zhubla o 15,5 Kg

14.02.2012

Více o Vlastě se dočtete zde: Vlasta Urbanová

… celý článek

Výpočet BMI

Videoprezentace

Dieta Ústí nad Labem

Partnerské prodejny

Hubnuti České Budějovice - hubnutí s výživovým poradcem